noscript meta pixel

heerlijk dineren tijdens de feestdagen!

genieten tijdens de feestdagen

Beleef een onvergetelijke kerst bij Abdij Hotel Rolduc! Geniet van een sfeervol 3- of 4-gangendiner of kies voor een feestelijk buffet met voor ieder wat wils. Ook aan de kinderen is gedacht met een speciaal kerstmenu voor de kleinste fijnproevers. Laat je verwennen in een unieke historische ambiance.

 Reserveer nu en maak de feestdagen extra bijzonder!

een sprankelend oud en nieuw

Vier Oud en Nieuw in stijl bij Abdij Hotel Rolduc! Geniet van een uitgebreid en feestelijk buffet met een ruime keuze aan heerlijke gerechten, perfect voor een gezellige jaarafsluiting. Sluit het jaar af in een unieke, sfeervolle setting. 

Reserveer nu en maak de jaarwisseling onvergetelijk!

Voorwaarden

Groepen

U kunt online of via mail reserveren tot maximaal 10 personen. Voor 11 personen of meer verzoeken wij u vriendelijk een mail te sturen naar sales@rolduc.com

Reserveren

Wij verzoeken u vriendelijk om online te reserveren, om zo de activiteiten met de feestdagen zo soepel mogelijk te laten verlopen. Wij nemen voor de feestdagen geen telefonische reserveringen aan.

Gratis annuleren

Annuleren is kosteloos mogelijk tot 5 dagen voor Heiligavond (19 december 2025). Bij annulering na dit tijdstip of in geval van een no show brengen wij 100% van de reserveringswaarde in rekening. Annuleringen dienen schriftelijk te worden doorgegeven.

Aanbetaling

Voor onze kerstactiviteiten vragen wij een aanbetaling van 100%. U ontvangt op 1 december 2025 per mail een proforma rekening om uw reservering te voldoen. Wij verzoeken u vriendelijk deze betaling uiterlijk 10 december 2025 te voltooien. Dit in verband met voorbereidingen en bestellingen.

Menukeuzes en wijzigingen

  • Voor alle reserveringen die vóór 1 december 2025 zijn gemaakt, dienen wij de menukeuzes én de volledige betaling uiterlijk 10 december 2025 te ontvangen.
  • Voor reserveringen die na 10 december 2025 worden gemaakt, dienen wij de menukeuzes en de betaling binnen 48 uur te ontvangen.
  • Bij lastminute reserveringen (binnen 24 uur voor aanvang) dienen de menukeuzes en betaling direct (binnen 24 uur) te worden voldaan, last minute reserveringen zijn enkel bij beschikbaarheid nog mogelijk.
  • Indien wij geen menukeuzes van U ontvangen, zal de chef op de dag van het evenement (Kerst of Nieuwjaar) het menu bepalen.
  • Let op: Wijzigingen van welke aard dan ook (bijv. allergieën, aantallen of menukeuzes) die ná de deadline van 10 december 2025 worden doorgegeven, worden gefactureerd met een toeslag van €25,- per wijziging.
rE3-Vaqk6Qyb49W4tmY5olq2T68Iywccv7ABHtoALbU